Franczyza | La Mancha

Franczyza

System franczyzowy La Mancha  to sposób na uruchomienie własnej firmy, która dzięki zbudowanej marce i zaangażowaniu specjalistów, maksymalizuje prawdopodobieństwo Twojego sukcesu.

Dlaczego to najlepszy sposób na biznes?

Ponieważ La Manchę stworzyli specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkół językowych i nauczaniu, eksperci marketingu i kształtowania wizerunku.

Nas co dzień o najwyższy poziom merytoryczny nauczania języka hiszpańskiego, portugalskiego, katalońskiego czy włoskiego w La Mancha dbają metodycy i wykładowcy, w tym także zagraniczni nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym.

W La Manchy znajdziesz zatem profesjonalne podejście do nauki języka hiszpańskiego, atrakcyjną ofertę tłumaczeniową oraz...sposób na własny biznes!

Czym system franczyzowy La Mancha wyróżnia się na polskim rynku?

La Mancha to jedyny franczyzodawca w Polsce, który oferuje swoim partnerom biznesowym:

•            know-how

•            szkolenia z kontaktu z klientem

•            szkolenia dla pedagogów z metod nauczania

•            marketing

•            branding, logo

•            stronę www

•            profil na Facebooku i Instagramie

•            scentralizowaną księgowość

•            wzory umów z klientem

•            wzory umów z lektorami

•            wspólny wzór faktur

Współpraca przy organizowaniu imprez kulturalnych i organizowaniu wydarzeń pozalekcyjnych!

Zostając partnerem La Manchy będziesz właścicielem jednej z najlepszych szkół języka hiszpańskiego!

Kogo szukamy?

Ofertę franczyzy La Manchy adresujemy zarówno do młodych, ambitnych osób zaczynających karierę, jak i do doświadczonych lektorów języka hiszpańskiego, którzy chcą wystartować z własnym, dobrze rokującym biznesem.

Jednym z naszych wymogów jest (minimum) licencjat z iberystyki.

Dlaczego? Otóż franczyzobiorca będzie uczyć w swojej w szkole, w której koniecznością będzie porozumiewanie się z otoczeniem np. lektorami-nativami w języku hiszpańskim.

Jakie są nasze dodatkowe wymagania? Przede wszystkim zaangażowanie, pasja do tworzenia wspólnej marki sieci szkół La Mancha w Polsce. Szkoły jednocześnie mają być centrami zrzeszającymi hispanofilów, oferującymi naukę, tłumaczenia i promocję kultury.

Franczyzobiorca początkowo nie musi posiadać lokalu, może uczyć pod egidą La Manchy np. w siedzibie klienta.

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

La Mancha oferuje swoim klientom nauczanie języka hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego, włoskiego, katalońskiego i polskiego dla obcokrajowców, tłumaczenia i szeroko pojętą promocję kultury ww. krajów.   

Naszym franczyzobiorcom oferujemy: know-how, w tym dostęp do systemu, w oparciu o który działa sekretariat szkoły i programów nauczania języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania i dla każdego przedziału wiekowego, począwszy od dzieci od 2 r.ż. poprzez młodzież szkolną, studentów i na dorosłych skończywszy; wsparcie merytoryczne z zakresu podręczników szkolnych, szkolenia dla pedagogów z metod nauczania, marketing – szkolenia z zakresu obsługi klienta, branding (wspólne logo, kolorystyka, wzór ulotek, banerów, i innych materiałów reklamowych), wspólną stronę internetową, profil na FB i Instagramie, scentralizowaną księgowość, wzory umów z klientami, wzory umów z lektorami, wspólny wzór faktur.

Wynajem i urządzenie lokalu to koszt około 5000 zł, choć dopuszczamy możliwość prowadzenia zajęć w siedzibie klienta, przynajmniej na początku.

Opłata licencyjna na wejście to 5000 zł, opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności – 500 zł, od drugiego roku działalności – 800 zł.

Franczyzobiorca musi posiadać minimum licencjat z filologii hiszpańskiej lub iberystyki, albo certyfikat DELE na poziomie C1. Może też być obywatelem Hiszpanii. Powinien być przygotowany na zarejestrowanie własnej działalności gospodarczej i na wynajęcie i urządzenie lokalu – minimum jednej sali mogącej pomieścić do 10 osób, wraz z toaletą i niewielkim zapleczem socjalnymi.

Więcej informacji znajdą Państwo w katalogu Franchising.pl:

http://franchising.pl/franczyza/1934/la-mancha-centrum-jezyka-hiszpanskiego/

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)