Dlaczego warto? | La Mancha

Dlaczego warto?

 

 

DLACZEGO WARTO ZDAWAĆ EGZAMIN DELE?

  • Certyfikat potwierdzający znajomość jęyzka hiszpańksiego ma charakter międzynarodowy

  • Egzaminy uznawane są za granicą przez firmy prywatne, izby handlowe oraz publiczne i prywatne systemy edukacji

  • W Hiszpanii certyfikat DELE umożliwia ubieganie się o przyjęcie na studia wyższe, do oficjalnych szkół języków obcych oraz do pracy w administracji publicznej

  • Egzaminy DELE ważne są bezterminowo. Są zintegrowane z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego i umożliwiają mobilność geograficzną w sferze akademickiej i zawodowej.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU DELE

Zauważalny jest trend wzrostu zainteresowania nauką hiszpańskiego. To drugi pod względem popularności język na świecie, którym operuje się w wybranych zakątkach wszystkich kontynentów, szczególnie w Ameryce Południowej i Środkowej czy na Karaibach. W Europie jego znajomość pozwala wzbogacić CV i rozwinąć karierę zawodową.

Jedynym międzynarodowym certyfikatem, uznawanym i honorowanym przez resort edukacji Królestwa Hiszpanii, jest dyplom DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera). W Polsce przyznaje go Instytut Cervantesa. W naszym Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha jest możliwość zapisania się na specjalny kurs, po którego przejściu można z powodzeniem zdać egzamin na konkretnym poziomie zaawansowania spośród A1, A2, B1 Inicial, B2 Intermedio, C1 i nowy C2 (dawniej Superior). Każdy kurs przygotowujący kończy się egzaminem próbnym.

W zależności od preferencji można się zdecydować na kursy grupowe lub indywidualne. W wariancie grupowym lekcje są organizowane w niewielkim gronie, od 4 do 7 osób. Aby do nich dołączyć, należy zapisać  się na konkretny semestr, który obejmuje średnio 16 spotkań. Lekcje trwają 60 lub 90 minut. Istnieje także opcja przygotowania się do egzaminu indywidualnie, w systemie "one to one" lub "one to two". W obu przypadkach sprawność komunikacyjna jest rozwijana w aż czterech kluczowych obszarach: mowie, piśmie, słuchaniu i czytaniu.

Opracowana w gdyńskiej szkole formuła nauki gwarantuje nie tylko doskonale przygotowanie na egzamin DELE na wybranym poziomie zaawansowania, ale przede wszystkim pozwala od strony praktycznej i teoretycznej poznać ten język, co przynosi owoce w trakcie zagranicznych wycieczek, kontaktów z cudzoziemcami czy pracy wymagającej lingwistycznych kompetencji.

Językiem hiszpańskim posługuje się populacja licząca około 1,5 miliarda osób rozsianych po całym świecie. W Polsce to wciąż relatywnie niszowy język, który zdecydować opłaca się poznać i udokumentować swoją wiedzę dyplomem honorowanym na całym świecie, w czym niezastąpioną pomoc gwarantuje kurs przygotowujący do egzaminu DELE.

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)