Włoski online dla początkujących

Włoski online dla początkujących

Poznaj tajniki ciekawego, popularnego języka i zapisz się u nas na kurs - włoski online dla początkujących w szkole La Mancha! Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę edukacyjną, przeznaczoną zarówno dla małych dzieci, jak i młodzieży oraz osób dorosłych. Zapisując się na zajęcia do nas, będziesz mieć do czynienia z wykwalifikowaną kadrą lektorów oraz native speakerów, którzy pomogą Ci szybko opanować mowę mieszkańców słonecznej Italii. 

Proponujemy Ci kursy w kilku wariantach:

  • grupowe,
  • indywidualne lub w parach,
  • dla dzieci,
  • specjalistyczne (np. przygotowujące do matury).

Nauka języka włoskiego w trybie online to dobra opcja dla początkującej osoby. Nasze kursy zostały opracowane w taki sposób, abyś już od pierwszych zajęć poczynił bardzo duże postępy. W La Mancha stosujemy metodę komunikacyjną, która pozwoli Ci rozwijać sprawność językową w mowie, piśmie, czytaniu i rozumieniu ze słuchu. Jeśli interesuje Cię intensywny program nauczania, to polecamy lekcje indywidualne lub w parze. Osoba prowadząca zajęcia będzie na bieżąco dostosowywać program do postępów ich uczestników. 

W trakcie grupowych kursów online w La Mancha będzie Ci towarzyszyć maksymalnie 6 innych osób - kameralna atmosfera zwiększa efektywność nauki. Proponujemy także zajęcia w trzyosobowych grupach. Jeśli chcesz z nich skorzystać, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Regularnie pomagamy również maturzystom, którzy przygotowują się do egzaminu z języka włoskiego na poziomie początkującym lub rozszerzonym. Program nauczania dostosowujemy do wytycznych MENiS.

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)