Konkurs | La Mancha

Konkurs

 

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich uczniów, którzy uczą się lub dopiero chcieliby się uczyć języka hiszpańskiego, do udziału w naszym urodzinowym konkursie zatytułowanym: „Los molinos de viento contemporáneos – czyli z czym walczyłby współczesny Don Kichot?”. 

1. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży od 6 do 16 lat oraz osób z niepełnosprawnościami do 18 lat. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszej pracy dla każdej z kategorii konkursowej:

 • audiowizualnej kategoria wiekowa 6-11 lat, kategoria wiekowa 12-16 lat
 • plastycznej kategoria wiekowa 6-11 lat, kategoria wiekowa 12-16 lat

2. Prace przyjmowane są w języku polskim, polsko-hiszpańskim, hiszpańskim, autor decyduje o wyborze języka w jakim chce zaprezentować prace na Konkurs.

Zasady i warunki konkursu audiowizualnego
 1. Zgłoszona praca może przybrać postać filmu krótkometrażowego lub teledysku.
 2. Autorem pracy może być jedna osoba lub zespół składający się maksymalnie do 3 osób. 
 3. Praca film krótkometrażowy lub teledysk musi zostać złożona na nośniku pamięci masowej typu pen-drive lub przesłana transferem internetowym do Organizatora w formacie .mp4 lub .mov. 
 4. Długość filmu lub teledysku nie może przekraczać 6 min.
 5. Rejestracja filmu lub teledysku dopuszczalna jest na każdej kamerze cyfrowej, w tym na telefonie komórkowym.
 6. Złożona praca musi zostać oznaczana w sposób umożliwiający identyfikację autora.
 7. Konkurs będzie rozstrzygany w 2 kategoriach wiekowych: 6-11 lat lub 12-16 lat
Zasady i przebieg konkursu plastycznego
 1. Zgłoszona praca może przybrać dowolną formę malarską lub graficzną.
 2. Autorem pracy może być tylko jedna osoba.
 3. Praca musi zostać przesłana fizycznie do organizatora wraz z zgłoszeniem wybranym środkiem transportu (poczta, kurier) na koszt uczestnika konkursu.
 4. Gabaryty pracy nie mogą przekroczyć rozmiarów formatu A3.
 5. Zgłoszona praca musi zostać przygotowana w sposób umożliwiający jej publiczną prezentację.
 6. Konkurs będzie rozstrzygany w 2 kategoriach wiekowych: 6-11 lat lub 12-16 lat

POBIERZ

Prace konkursowe należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 31.05.2021r.  na adres:  La Mancha - Centrum Języka Hiszpańskiego, ul. Wielkopolska 399, 81-583 Gdynia dopiskiem: KONKURS.
Szczegółowych informacji udziela : Justyna Jakubowska, tel 530 732 544

 

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy, przyjemna praca, małe grupy.

 

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

To już mój kolejny kurs w La Mancha, bylam bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego, a aktualnie postawiłam też na kurs portugalskiego. Bardzo indywidualne podejście do klienta, szkoła dostosowuje sie do potrzeb ucznia zarówno w kwestii organizacji zajęć jak i samej nauki. Bardzo polecam!

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od dzieci, aż przyjemnie obserwować jak pracują z maluchami, młodymi dorosłymi i starszymi, takimi55+. Grupowe i indywidualne. Lektorzy zaangażowani, chcący nauczyć nie tylko języka ale i kultury, obyczajów i tradycji Hiszpanii. Wspaniali! Dzięki szczególnie dla Carlosa z Katalonii. W ofercie brak informacji, że też uczą włoskiego. Zawsze pomocni. Kontynuuję naukę, a w zasadzie przygodę z Hiszpanią.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo ;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby kontaktów z Klientami w krajach hiszpańskojęzycznych. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy z różnymi lektorami w zależności od zaawansowania grupy. Międzynarodowa grupa lektorów pozwala poznać język hiszpański od nauczycieli dla których ten język jest ojczystym. Wysoka kultura organizacyjna, elastyczność oraz podejście do uczniów umożliwia szybkie osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Po roku nauki wszyscy uczący się pracownicy są w stanie swobodnie komunikować się z partnerami hiszpańskojęzycznymi. Gorąco polecamy!

Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej możliwości, progres jest, zaczęła po poł roku nauki mówić - czego chcieć więcej. Dziękuję.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Płk. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk
.
Wielkopolska 399, 81‑583 Gdynia
(+48) 530 732 544,  515 171 666 (Gdynia)
(+48) 510 100 174 (Gdańsk)